İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri

ikizler burcu genel özellikleri

İkizler Burcu Erkeği

                       

İkizler erkeği bir kadına kolay,kolay bağlanmaz.Burcu gereği çift karakterli olduğu için ne zaman ne yapacağı belli olmaz.Ani bir kararla evlenir sonrada hoşlanmadığını anlayınca huysuz ve geçimsiz bir tip olur.İkizler erkeği bulundukları ruh durumuna göre kadınlarla ilişki kurarlar.

Gerçekten sevdikleri durumlarda çok duygusallaşıp aşık oldukları kişinin kalbini çalmak için tüm yeteneklerini ortaya koyarlar.

Esprili ve konuşkan oldukları için kadınların ilgilisini hemen çekmeyi başarırlar.Ama bu sohbetler ve espriler gittikçe azalır ve başkasına yönelirler.

Disiplinli aile hayatından hoşlanmayan bu burcun erkeği eğer kadınını çok sever ise o zaman katlanmak için çaba sarf eder.

İkizler erkeğinin sorunlarına sevecenlikle yaklaşan ve onların her sorununa ortak olan kadınlar.ilişkilerinde oldukça başarılı olurlar ve bu ilişkiyi uzun bir zaman sürdürebilirler.

Kendi kafa yapılarına uymayan kadınlarla asla beraber olmazlar.Kültürlü,bilgili,çekici ve yenilikleri seven bir kadın bulduklarında hemen onun ilgisini çekmeye çalışırlar.

İkizler erkeği kendinin aldatılmayacağından emin olduğu için kesinlikle kıskanç olmaz.Zaten böyle bir duyum aldıklarında hemen ilişkiyi keserler.Bu yüzden yaşamları çok evlilikle geçer.Evli olduklarında bile karşılarına çekici ve güzel bir kadın çıktığında evlilikleri tehlikeye bile girse onunla ilişki kurmaya çalışır hatta onun için evlerini bile terk ederler.

Gerçek sorunsuz bir aşk bulduklarına inandıklarında sevgi yüklü sorumluluk taşıyan biri olurlar.

İkizler erkeği okumayı çok sevdiği için ona yeni çıkan çok satan kitaplardan hediye alabilirsiniz.İkizler seyahat burcu olduğu için seyahat çantası veya uçak bileti aldığınızda bayılacaktır.

İkizler burcu işe yarayan minik aksesuarlara bayılır.Arabası için alınan aksesuar hoşuna gidecektir.İkizler burcu iletişim gezegeni Merkür tarafından yönetilir.Bu yüzden cep telefonu ona çok iyi bir hediye olacaktır.

İkizler erkeği yeni şeyler öğrenmeye ve farklı konularda dersler almaya bayılır.Bu yüzden evde oturmayı pek sevmez,genellikle dışarıdadır.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , - Tarih : 10 Şubat 2012