Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Basak burcu genel özellikleri

Başak Burcu Erkeği Genel Özellikleri

 

Kıyafete aşırı derecede önem veren Başak erkeği sadeliğe ve temizliğe önem verir. Açık sözlü olduğu için laflarını direk olarak söylemekten asla çekinmez. Yaşamında duygulara yer vermeyen her konuda bilgi sahibi olduğunu göstermeye çalışan dış görüntüsü ile değişkenlik gösteren bir karakterdir.

Etraflarında fazla sorun istemedikleri gibi kendi­leri de sorun çıkarmaktan kaçınırlar.

Başak kadını gibi düzenli ve disiplinlidir. Neşeli ve hareketli bir yaradılışları vardır. Bulundukları ortamda her şey muntazamdır. Fazla konuşan insanları da sevmezler.

Zor kazandıkları paranın gerektiği gibi harcan­masından yanalar. İhtiraslı oldukları için para onlar için önemlidir. Ama fazla cimri sayılmazlar.

Paraya olan düşkünlükleri onları zengin kadınları tercih etmeye yöneltir. Kadınlarda onları çeken en önemli öğeler kültürlü ve temiz olmaları.

Başak erkeği bir kadına çok kolay kapılır. Eğer kapıldığı kadınla uyum sağlarsa duygularını hemen açıp ilişkisini ciddiyete döker. Çekingen olduğu için aşık olmakta zorlanan Başak erkeği beraber olacağı ka­dınlara önce dostça yaklaşır.

Başak erkeği dış görünümü itibarıyla çekici ol­masa bile evlendikten sonra bu yönde değişim göste­rebilir. Âşık oldukları kadının arzularını, tutkularını, tatmin edecek çabayı gösterirler. Ama davranışlarıyla sevgilerini beli etmekte çok zorlanırlar. Aşık odlukları kadınla hayatlarını sonuna kadar sürdürmeye gayret gösterirler.

Başak erkeğin okumayı çok sever, ona hediye olarak kitap ve okuma lambası alabilirsiniz.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , - Tarih : 27 Şubat 2012